Samochody mogą okazać się bardzo wciągającą pasją. Coraz modniejsze robi się tworzenie swoich własnych maszyn, remontowanie starych modeli samochodów i nieustanne ulepszanie ich, aż stają się prawdziwymi cudeńkami. Strona internetowa powstała właśnie z myślą o takich zapaleńcach. Bowiem, aby odpowiednio się zabrać za tego typu działania, należy posiadać odpowiednią wiedzę, dobre i sprawdzone informacje, oraz różnorakie rozwiązanie problemów, jakie podczas tej przygody nam się mogą przydarzyć. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, razem z różnorakimi poradami. Ważnymi wiadomościami motoryzacyjnymi, oraz nowinkami technicznymi. Wszystko to na pewno pomoże w dużym stopniu rozwijać motoryzacyjną pasję każdego mężczyzny i nie tylko.
Chcesz kupić samochód i nie wiesz jaki wybrać? A może masz dylemat czy zdecydować się na motocykl czy na samochód? Nie wiesz co oznaczają podstawowe pojęcia związane z motoryzacją? Wiedza to potęgi klucz – tak mówili już starożytni filozofowie, dlatego należy ją zgłębiać również w dziedzinie motoryzacji. Ta strona będzie idealnym źródłem motoryzacyjnych ciekawostek, a także fundamentów potrzebnych np. przy wyborze odpowiedniego samochodu dla siebie, albo chociażby przy kłopotach z mechanicznymi pojazdami. W jednym miejscu można znaleźć naprawdę sporo wiadomości dotyczących ulubionej dziedziny mężczyzn, jednak na pewno niejedna kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie.
Sonda

Jakiej firmy masz samochód?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Mało znane w Polsce auto, ale jak się okazuje całkiem niezłe. Zwłaszcza, jeśli pokonamy wszelkie stereotypy dotyczące samochodów wyprodukowanych w Korei. To już nie Daewoo!
Epica wygląda trochę konserwatywnie. Cóż, o gustach się nie dyskutuje, choć trzeba przyznać, że stylistyka trąci myszką. Auto równie dobrze pasowałoby do współczesności jak i do lat 90. Ale przynajmniej mamy gwarancję, że taki wygląd “od linijki” raczej nigdy się nie opatrzy, bo takich aut jest już coraz mniej. Dodatkowo, w środku swobodnie usiądzie nawet 5 osób, bo ten Chevrolet jest po prostu ogromny.
Technicznie jest to na szczęście Opel, dzięki czemu nie ma problemów z częściami. Trochę egzotyczne są silniki, bo 2.5 to konstrukcja Chevroleta, ale zrobiona wspólnie z GM. Na dodatek, dobrze współdziała z LPG, więc nie musicie martwić się jego spalaniem. A diesel też pochodzi ze stajni GM i jest całkiem przyzwoity jeśli chodzi o trwałość.
Czy warto kupić takie auto? Cóż, tu jest trochę jak z Mondeo – ogromny samochód za małe pieniądze. Obawiać się o części nie musimy, no chyba że o elementy typowo blacharskie. Aha i jeszcze jedno – zaprzyjaźnijcie się z Epicą na dłużej, bo trudno jest ją sprzedać.

Zostaw komentarz dla artykułu

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.